Obejmy metalowe do węży

Sklep techniczne24 oferuje szeroki wybór obejm metalowych. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno klasyczne rozpinane obejmy metalowe (tzw. ślimakowe) jak i obejmy metalowe ze sprężyną.

Obejmy zaciskowe z metalu

opaska rozpinana do workówW ofercie sklepu techniczne24 znajdą Państwo obejmy metalowe mocowane na śrubkę. Obejmy metalowe są rozpinane oraz, dzięki swojej budowie, umożliwiają zaciśnięcie na szerokim przekroju średnic. Metalowe obejmy ślimakowe są stosowane przede wszystkim do montażu worków górnych (filtracyjnych) oraz węży transportowych.

Obejmy metalowe (rozpinane) są dostępne w następujących przedziałach średnic:

  • Obejma metalowa 60-125 mm;
  • Obejma metalowa 60-145 mm;
  • Obejma metalowa 60-175 mm;
  • Obejma metalowa 60-215 mm;
  • Obejma metalowa 60-320 mm;
  • Obejma metalowa 60-420 mm;
  • Obejma metalowa 60-540 mm;
  • Obejma metalowa 60-650 mm.

Wybierając obejmę metalową do worków lub węży należy zwrócić uwagę, aby średnica na której obejma metalowa miała się zacisnąć była w środku przedziału, a nie była jego skrajną wartością.

Rozpinane obejmy metalowe

opaska zaciskowa z klamrąRozpinane obejmy metalowe są wykonane ze stali ocynkowanej dzięki czemu jest odporna na działanie warunków atmosferycznych.

W naszym sklepie mogą Państwo również zakupić obejmy metalowe na szybki montaż. Nasza obejma metalowa ze sprężyną jest wykonana z zagniatanej taśmy stalowej pokrytej niebieską lub przeźroczystą otuliną dzięki czemu worki nie ulegają uszkodzeniu. Obejma metalowa posiada mocną sprężynę oraz klamrę z 4 ząbkami umożliwiającymi jej regulację. Dodatkowo wykonywane przez nas obejmy metalowe mogą być regulowane we własnym zakresie przez skrócenie, lub delikatne wydłużenie zagniatanej taśmy stalowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu nawet gdy klient popełni błąd w pomiarze ma możliwość prostego dopasowania obejmy metalowej we własnym zakresie!

Wszystkie obejmy metalowe wykonujemy na zamówienie. Aby zamówić obejmę metalową w naszym sklepie należy wybrać odpowiedni przedział średnic, a następnie określić średnicę na które opaska ma się zacisnąć z dokładnością do 1 cm.

Obejma metalowa ze sprężyną na wymiar

Mamy możliwość wykonania obejmy metalowej ze sprężyną na każdą średnicę powyżej 250 mm. W sklepie techniczne24 obejma metalowa jest dostępna w rozmiarze do średnicy 650 mm, natomiast na zamówienie obejma metalowa może zostać wykonana również w większym rozmiarze (także powyżej 1000 mm średnicy!).

Jeśli zainteresowała Państwa oferta sklepu techniczne24 dotycząca obejm metalowych zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy chętnie doradzą jaką obejmę metalową wybrać dla konkretnego zastosowania.

Shopping Cart
Scroll to Top