Opaski zaciskowe do worków i węży

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów nas sklep techniczne24.pl od kilku lat stale uzupełnia swój asortyment tak, aby móc dostarczać swoim klientom coraz bardziej kompletne zamówienia. Staramy się aby każdy mógł wyposażyć swój zakład w najpotrzebniejsze elementy eksploatacyjne w jednym miejscu i bez konieczności wychodzenia z domu.

Metalowe obejmy zaciskowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bogatą gamę opasek zaciskowych przeznaczonych zarówno do worków filtracyjnych i węży poliuretanowych, ale także do wielu innych zastosowań. Proponujemy naszym klientom zakup najwyższej jakości ocynkowanych opasek ślimakowych, ale także opasek sprężynowych ułatwiających montaż i demontaż worków filtracyjnych.

Rodzaje opasek zaciskowych

opaski zaciskowe do worków i wężyProdukowane przez nas sprężynowe opaski z klamrą sprawdzają się najlepiej przy workach odpadowych, które muszą być ściągane i opróżniane dużo częściej niż worki filtracyjne. Opaska ze sprężyną dzięki funkcjonalnej budowie pozwala w kilka sekund ściągnąć worek z odciągu, opróżnić go i założyć ponownie. Dzięki specjalnej, termokurczliwej otulinie worki nie przecierają się od obejmy metalowej, dzięki czemu są też bardziej żywotne. Wszystkie opaski na szybki montaż wykonujemy we własnym zakresie z najlepszej jakości materiałów. Nasi klienci sami decydują jakich wymiarów opaski potrzebują. Dodatkowo, w przeciwieństwie do konkurencyjnych ofert zacisków, nasze opaski do odciągu umożliwiają lekkie wydłużenie bądź skrócenie we własnym zakresie, co pozwala uniknąć błędów, a także wykorzystać klamry zaciskowe na innych odciągach o podobnych parametrach. Jako bezpośredni producent opasek sprężynowych oferujemy nasze produkty w konkurencyjnych cenach.

Jakie opaski zaciskowe wybrać

Do montażu worków filtracyjnych najczęściej polecamy ocynkowane opaski ślimakowe, tzw. opaski rozpinane. Tego typu mocowania bardzo dobrze sprawdzają się przy workach filtracyjnych, które z uwagi na swoją specyfikę – w przeciwieństwie do worków odpadowych – rzadziej są demontowane. Pozwala to na ograniczenie kosztów opasek mocujących. Opaski ślimakowe są tańsze, ale też nieco mniej komfortowe w użytkowaniu od sprężynowych opasek zaciskowych naszej produkcji.

Zarówno klamry sprężynowe na szybki montaż jak i opaski ślimakowe można z powodzeniem stosować również jak elementy mocujące worki do odciągu trocin oraz węży.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą opasek zaciskowych w sklepie internetowym.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem większej ilości sprężynowych opasek zaciskowych prosimy o kontakt poprzez adres mailowy biuro@techniczne24.pl

Shopping Cart
Scroll to Top