Rękawy filtracyjne

Sklep Techniczne24, poza bogatym asortymentem dostępnym do bezpośredniego zakupu, oferuje również szeroką gamę produktów dostępnych za zamówienie.

Jesteśmy między innymi bezpośrednim producentem rękawów filtracyjnych. Rękawy filtracyjne różnią się od worków przede wszystkim tym, że nie posiadają dna, a więc są rękawami przelotowymi. Rękawy filtracyjne stosowane są zarówno do filtracji suchej jak i mokrej.

Rękawy filtracyjne – filtracja sucha i mokra

rekawy-filtracyjne-techniczne24Rękawy filtracyjne do filtracji suchej stosowane są przede wszystkim w dużych instalacjach odciągowych. W zależności od urządzenia rękawy filtracyjne mocowane są za pomocą opasek zaciskowych, pierścieni sztywnych lub typu snapring. Występują również rękawy filtracyjne wzmacniane na długości za pomocą stalowych pierścieni oraz rękawy filtracyjne z gumkami i sznurami doszczelniającymi.

W zależności od rodzaju filtrowanych pyłów sklep Techniczne24 oferuje swoim klientom rękawy filtracyjne wykonane z różnych materiałów filtracyjnych takich jak poliester czy meta-aramid.

Rękawy filtracyjne produkujemy z materiałów z obróbką wodo-olejoodporną, włóknami antystatycznymi oraz membraną PTFE. Dostępne są również rękawy filtracyjne wykonane z materiałów z kilkoma obróbkami jednocześnie.

Rękaw filtracyjny na zamówienie

Nasza oferta obejmuje rękawy filtracyjne wykonywane na zamówienie, a więc również według projektów klienta. Poza rękawami filtracyjnymi wykonujemy również rękawy spustowe oraz rękawy transportowe.

Filtracja cieczy i olejów

rekawy-do-odsiewaczySklep techniczne24 oferuje również szeroką gamę produktów do filtracji cieczy i olejów. Wielu z naszych klientów wykorzystuje w tym celu rękawy filtracyjne. Rękawy filtracyjne do cieczy są zwykle obustronnie wiązane na sznurek, ale w naszej szwalni możemy wykonać dla Państwa dowolny rękaw filtracyjny z włóknin i siatek do filtracji cieczy. Rękawy filtracyjne z włóknin poliestrowych i polipropylenowych są dostępne w efektywnościach of 1 do 200 mikronów, natomiast rękawy filtracyjne z siatek nylonowych oferujemy w przedziale od 1 do nawet 2000 mikronów.

W ofercie sklepu techniczne24 znajdą Państwo również rękawy filtracyjne do przesiewaczy. Wykonujemy rękawy filtracyjne do przesiewaczy z materiałów dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Rękawy filtracyjne do przesiewaczy wykonujemy ze wzmocnieniami, gumkami ściągającymi i innymi, wymaganymi przez klienta wykończeniami. Na życzenie klienta wykonujemy również rękawy filtracyjne w kształcie stożka.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy poza przygotowaniem kompleksowej wyceny rękawów filtracyjnych chętnie doradzą Państwu w wyborze odpowiedniego materiału, wykończenia oraz odpowiedzą na wszelkie nurtujące Państwa pytania dotyczące rękawów filtracyjnych.

Shopping Cart
Scroll to Top