Rodzaje worków do odciągów trocin

W sklepie internetowym techniczne24.pl znajdą Państwo szeroki wybór worków do odciągów trocin oraz akcesoriów – takich jak opaski zaciskowe, zasuwy, trójniki czy węże do odciągów. Oferowane przez nas worki do odciągów to kompleksowa oferta, która z pewnością spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Worki do odciągów materiałowe i foliowe

rodzaje worków do odciągów trocinW naszej ofercie znajdą Państwo zarówno worki do odciągów materiałowe i foliowe. Foliowe worki wykonywane są z mocnej folii LDPE, która występuje w różnych grubościach:

  • Folia 0,1mm polecana do lekkich, suchych trocin oraz ścinków papierowych i foliowych;
  • Folia 0,15mm polecana do zbierania grubych odpadów drewnianych oraz innych, ciężysz frakcji powstałych np. przy skrawaniu.

Z kolei worki do odciągów materiałowe wykonywane są z włókniny filtracyjnej tworzonej ze strumieni włókien poprzez spilśnianie, igłowanie, przeszywanie lub sklejanie. Worki filtracyjne materiałowe dostępne w naszej ofercie występują w szerokiej gamie gramatur, dzięki czemu z łatwością dopasują Państwo odpowiedni worek do swoich potrzeb.

Worki do odciągów górne i dolne

Worki do odciągów trocin możemy podzielić również na worki górne oraz dolne (worki odpadowe). W naszej ofercie znajdą Państwo oba rodzaje worków filtracyjnych.

W celu zapewnienia pełnej szczelności oferujemy wykonanie worków do odciągów na wymiar. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą worków do odciągów trocin oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań!

Shopping Cart
Scroll to Top