Worki do odciągu Dedra

Na polskim rynku istnieje wielu producentów odciągów, którzy zyskali spore grono zadowolonych odbiorców urządzeń do filtracji powietrza. Proponują oni różne rozwiązania, spośród których z łatwością zakłady produkcyjne mogą dobrać najbardziej optymalne urządzenie. Firma Dedra istnieje na rynku od 1991 roku i nieprzerwanie od 31 lat dostarcza swój sprzęt filtracyjny do różnych warsztatów.

Dlaczego warto wybrać worki do odciągu Dedra?

worki do odciągu dedra

Do właściwego korzystania z odciągów Dedra wymagane są odpowiednio dobrane worki. W naszym asortymencie znajdą Państwo odpowiednio dopasowane worki do odciągów Dedra, które produkowane są z wysoką dbałością jakość wykonania. Materiał, jaki stosowany jest do wykonania worków do odciągu Dedra, wybierany jest indywidualnie do potrzeb klienta.

W naszej ofercie znajdą Państwo idealne zamienniki worków dopasowane do urządzeń marki Dedra. Dysponujemy workami filtracyjnymi oraz odpadowymi co oznacza, że nasi Klienci mogą zakupić w naszym sklepie kompletny zestaw worków do odciągu Dedra.

Kontaktując się z nami, mają Państwo pewność, że nasi specjaliści będą w stanie doradzić odpowiednie rozwiązanie, które sprawdzi się przez dłuższy okres bez potrzeby zamartwiania się o swój komfort pracy. Zastosowanie wysokiej jakości worków czyli elementów eksploatacyjnych odpowiada za długą pracę urządzenia, w tym przypadku odciągu.

Worki do odciągów marki Dedra – cena i dostępność

Ceny worków filtracyjnych do odciągu Dedra zaczynają się od 72 złotych. Istnieje również możliwość indywidualnej wyceny – w tym celu należy skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta mailowo (biuro@techniczne24.pl) lub telefonicznie (720807036). Standardowy materiał wykorzystywany przy produkcji worków odpylających do odciągów Dedra to poliester o gramaturze wynoszącej 350 g/m2.

W przypadku worków odpadowych, ceny zaczynają się już od 38 złotych. Worki odpadowe wykonywane są z materiału płóciennego, brezentowego, dzięki czemu są one znacznie odporniejsze od worków foliowych. Standardowy czas oczekiwania na worki do odciągu to około 5 dni roboczych. Niektóre warianty dostępne są od ręki, a co za tym idzie, realizacja zamówienia trwa zaledwie 24 godziny.

Shopping Cart
Scroll to Top