Worki do pochłaniaczy trocin

Niezbędnym wyposażeniem każdej stolarni jest z pewnością pochłaniacz do trocin. Na rynku istnieje możliwość zakupienia pochłaniaczy wielu znanych producentów. Wybór konkretnego modelu pochłaniacza trocin zależeć będzie między innymi od tego, jakim budżetem dysponujemy oraz jaką efektywność filtracji chcemy osiągnąć. Do właściwego funkcjonowania niemal wszystkich modeli tego typu urządzeń wymagane są worki, w których przechowywane będą zebrane trociny oraz te, które odpowiadać będą za filtrację tj. oczyszczanie powietrza.

Worki filtracyjne do trocin

worki do pochłaniaczy trocinSklep internetowy techniczne24.pl przy ścisłej współpracy z producentem elementów filtracyjnych, firmą worki-24, dostarcza odpowiednio dobrane rozwiązania w postaci wysokojakościowych worków do pochłaniaczy trocin.

W ofercie naszego sklepu mogą Państwo odnaleźć dwa główne rodzaje worków do pochłaniaczy trocin, których przeznaczeniem jest zbieranie powstałego przy pracy odpadu. Są to worki foliowe oraz materiałowe.

Foliowe worki do trocin

Foliowe worki do pochłaniaczy trocin wykonane są z mocnej folii LDPE, która przeznaczona jest do zbierania i magazynowania odpadów – w tym przypadku trocin. Dzięki półprzeźroczystemu materiałowi doskonale można kontrolować stan zapełnienia i szybko zareagować w momencie przepełnienia worka foliowego.

Worki do pochłaniaczy trocin materiałowe

Drugim typem worków dolnych są worki materiałowe, które produkowane są na odpowiedni wymiar. Takie rozwiązanie pozwala na idealne dobranie rozmiaru worków do pochłaniaczy trocin. Gwarantują one o wiele większą wytrzymałość niż worki foliowe, gdyż wykonane są z płóciennego, wytrzymałego materiału. Dodatkowo materiałowe worki do pochłaniacza trocin posiadają wygodne uszy do przenoszenia oraz kanał pozwalający na wprowadzenie opaski zaciskowej.

Filtracyjne worki na wymiar

worki foliowe do pochłaniaczy trocinDla naszych Klientów wykonujemy także skrojone na wymiar filtracyjne worki do pochłaniaczy trocin. Ich zadaniem jest odseparowanie wszelkich zanieczyszczeń i pyłów z powietrza, co szczególnie ważne jest przy pracy w bezpośrednim sąsiedztwie pochłaniacza trocin. Wykonane z profesjonalnej włókniny filtracyjnej worki gwarantują bezpieczeństwo i komfort pracy.

Worki do pochłaniaczy trocin pasują do odciągów takich producentów jak: Aerotech, Tywent, Rema, Kowent, Jaroma, Kogi, Felder, Schucko, Nestro, Stolmat, Acword, Adamik, Maktek, Bernardo, Holzman, Filtrowent, Rojek.

Worki do pochłaniaczy trocin – cena i dostępność

Worki foliowe dostępne są w różnych wariantach rozmiarowych, grubościowych i ilościowych. Do najpopularniejszych wymiarów należą worki o średnicy i długości 500x1200mm, 540x1400mm, 650x1200mm i grubościach 0,10 lub 0,15 mm. Prowadzimy sprzedaż opakowań w ilościach 10 bądź 25 sztuk. Foliowe worki do pochłaniacza to koszt od 21 złotych.

Worki materiałowe, zarówno te dolne jak i górne, szyte są na wskazane przez Klientów wymiary, które należy podać podczas składania zamówienia. Worki do pochłaniaczy trocin to produkt, którego ceny rozpoczynają się już od 38 złotych.

Sposób składania zamówień na worki do pochłaniaczy trocin

Zamówienia na worki można składać na kilka sposobów:

  1. przez nasz sklep internetowy – www.techniczne24.pl,
  2. przez maila – biuro@techniczne24.pl,
  3. telefonicznie – 720807036
Shopping Cart
Scroll to Top