Dostawa i wysyłka

Dla zapewnienia jak najszybszych dostaw naszych produktów wszystkie zamówienia wysyłane są za pośrednictwem firm kurierskich DPD, InPost Express oraz InPost Paczkomaty.

Koszty dostawy

Kurier DPD/InPost Express/FedEx Przedpłata Pobranie
Zamówienie do 399,99 zł 14 zł brutto 17 zł brutto
Zamówienia powyżej 400,00 zł wysyłka GRATIS wysyłka GRATIS
InPost Paczkomat 12,99 brutto 14,99 brutto
InPost Paczkomat: zamówienie powyżej 400,00 zł wysyłka GRATIS wysyłka GRATIS

Nie dotyczy zamówień zawierających produkty z kategorii: Filtry do lakierni. 

Odbiór osobisty zamówienia

Umożliwiamy także osobisty odbiór zamówienia z siedziby naszej firmy po wcześniejszym uzgodnieniu z Biurem Obsługi. Pozwoli to na potwierdzenie dostępności wszystkich zamówionych pozycji.

Czas realizacji zamówienia

Większość naszych produktów wysyłana jest w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. Dłuższy czas realizacji, do 4 dni roboczych, dotyczy produktów przygotowywanych na zamówienie: materiałowe worki do odciągów oraz węże poliuretanowe o ściance powyżej 0,7mm. Po nadaniu przesyłki otrzymają Państwo mail z potwierdzeniem wysyłki oraz linkiem do śledzenia paczki.

Ubezpieczenia i reklamacja

Wszystkie wysyłane przez nas paczki są ubezpieczone. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek oznak zniszczenia przesyłki lub jej zawartości prosimy o spisanie protokołu przy kurierze w momencie doręczania paczki. Jest to warunek do rozpatrzenia reklamacji przez firmę kurierską. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z naszym działem obsługi.

Ważne informacje

Pytania? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania odnośnie dostawy i wysyłki!

Shopping Cart
Scroll to Top