FAQ - Pytania i Odpowiedzi

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Zawartość przełącznika

Tak, dla jednostek budżetowych oraz stałych Klientów oferujemy elastyczne warunki płatności, wraz z możliwością przelewów odroczonych do 30 dni.

Dla nowych Klientów przygotowaliśmy specjalny 5% rabat w podziękowaniu za zapisanie się do naszego newsletteru. Zachęcamy do skorzystania z niego już przy pierwszych zakupach.

Rabaty do dalszej odsprzedaży oraz elastyczne warunki płatności to jedne z udogodnień jakie oferujemy dla firm pośredniczących. Przed zakupem zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnych warunków współpracy.

Oczywiście. Przy zakupach dużych ilości chętnie przygotujemy indywidualną ofertę z rabatami cenowymi. Dotyczy to wszystkich towarów dostępnych w naszym sklepie.

Towary dostępne w naszym magazynie wysyłamy często jeszcze w dniu złożenia zamówienia. W przypadku elementów zlecanych do produkcji czas realizacji może wydłużyć się do 3-10 dni roboczych. Szacunkowe terminy realizacji zamieszczone są na stronach poszczególnych produktów. O dokładnym czasie realizacji informujemy Klientów mailowo lub telefonicznie po otrzymaniu zamówienia.

Najszybszy sposób dostawy to przesyłka kurierska. Płatności za pobraniem oraz przelewy online to gwarancji najszybszego procesowania wpłaty, a tym samym sprawniejszej wysyłki zamówienia. W przypadku pilnych realizacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu ustalenia szczegółów.

Po wszystkie szczegóły zachęcamy do odwiedzenia podstrony: Dostawa i wysyłka https://techniczne24.pl/dostawa-i-wysylka/

Shopping Cart
Scroll to Top