Poradnik zakupowy

Poniżej przygotowaliśmy dla Państwa krótki poradnik, który pomoże w prawidłowym zamówieniu i wyborze najkorzystniejszych produktów.

Worki do odciągu

Przy zamawianiu worków do odciągu (filtracyjnych oraz odpadowych płóciennych) mają Państwo do wyboru wiele przedziałów określających średnicę oraz długość. Po ich wybraniu wskazana zostanie cena za produkt o danym rozmiarze.

Po wybraniu odpowiednich przedziałów należy pamiętać o podaniu w polu poniżej dokładnych wymiarów (średnicy oraz długości) w dokładnością do 1 centymetra.

Pozwoli to na wykonanie produktu spełniającego wszystkie Państwa wymagania, który dopasowany będzie do konkretnego modelu odciągu trocin.

instalacja odciągowa

Węże poliuretanowe do odciągu

W naszej ofercie posiadamy kilka wariantów węży zbrojonych. Występują one w trzech wariantach grubości ścianki: 0,5mm oraz 0,8mm.

Węże o ściance 0,5mm polecane są szczególnie do branży stolarskiej, gdzie używane są do przesyłu pyłów, trocin oraz wiórów. Ten wariant jest zdecydowanie najpopularniejszy, dzięki bardzo dobremu stosunkowi jakości do ceny.

Węże grubsze 0,8mm sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest zwiększona wytrzymałość i odporność na ścieranie. Wybierane są głównie przez klientów ceniących sobie wysoką jakość. Używane są przesyłania ostrych odpadów.

Jak dobrać idealne złącze?

Złącza, które dostępne są w naszym sklepie, pozwalają na połączenie ze sobą dwóch różnych króćców. Wybór odpowiedniego z nich pozwoli na dopasowanie łączenia instalacji do swoich preferencji.

Jak korzystać ze sklepu online

Korzystanie ze sklepu online może sprawiać niektórym osobom problemy. Niekiedy trudno jest się zorientować, jak poprawnie złożyć zamówienie.

Pytania? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania odnośnie naszych produktów!

Shopping Cart
Scroll to Top