FAQ

Tak, dla jednostek budżetowych oraz stałych Klientów oferujemy elastyczne warunki płatności, wraz z możliwością przelewów odroczonych do 30 dni.

Dla nowych Klientów przygotowaliśmy specjalny 5% rabat w podziękowaniu za zapisanie się do naszego newsletteru. Zachęcamy do skorzystania z niego już przy pierwszych zakupach.

Oczywiście, jako bezpośredni producent możemy wykonać elementy filtracyjny w dowolnym rozmiarze. Dla naszych Klientów oferujemy zróżnicowanie sposoby mocowania oraz materiały dopasowane do potrzeb i wymagań.

Rabaty do dalszej odsprzedaży oraz elastyczne warunki płatności to jedne z udogodnień jakie oferujemy dla firm pośredniczących. Przed zakupem zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnych warunków współpracy.

Oczywiście. Przy zakupach dużych ilości chętnie przygotujemy indywidualną ofertę z rabatami cenowymi. Dotyczy to wszystkich towarów dostępnych w naszym sklepie.

Towary dostępne w naszym magazynie wysyłamy często jeszcze w dniu złożenia zamówienia. W przypadku elementów zlecanych do produkcji czas realizacji może wydłużyć się do 3-10 dni roboczych. Szacunkowe terminy realizacji zamieszczone są na stronach poszczególnych produktów. O dokładnym czasie realizacji informujemy Klientów mailowo lub telefonicznie po otrzymaniu zamówienia.

Najszybszy sposób dostawy to przesyłka kurierska. Płatności za pobraniem oraz przelewy online to gwarancji najszybszego procesowania wpłaty, a tym samym sprawniejszej wysyłki zamówienia. W przypadku pilnych realizacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu ustalenia szczegółów.

Po wszystkie szczegóły zachęcamy do odwiedzenia podstrony: Dostawa i wysyłka https://techniczne24.pl/dostawa-i-wysylka/

Shopping Cart
Scroll to Top