Filtr sufitowy do kabiny lakierniczej

Dostępny w naszym sklepie internetowym filtr sufitowy V600 F5 600g/m2 to produkt, który wykorzystywany jest do filtracji lakieru. Filtr sufitowy z siatką, która pełni funkcję wzmacniającą to gwarancja odpowiedniej skuteczności i efektywności filtracji. Filtr sufitowy do kabin lakierniczych o gramaturze 600 g/m2 z powodzeniem wykorzystywany jest do filtracji lakieru i znaleźć go można w takich miejscach jak:

  • Lakiernia

  • Malarnia

  • Ściana lakiernicza

  • Kabina lakiernicza

  • Komora lakiernicza

Filtr sufitowy do komory lakierniczej – właściwości

W sklepie internetowym techniczne24.pl dostępne są dwa warianty szerokości filtra sufitowego do kabiny lakierniczej:

Filtr sufitowy z łatwością można przycinać i dopasowywać do kształtu konstrukcji. Siatka wzmacniająca matę sufitową sprawia, że po przycięciu filtr nie traci właściwości i pozostaje w niezmienionej formie. Filtry sufitowe F5 dostępne są w kolorze białym, a ich grubość (wysokość) wynosi 25mm.

Dostępność filtra sufitowego do kabiny lakierniczej

filtr sufitowy do kabiny lakierniczejZ uwagi na duże zapotrzebowanie na dostawy produktu jakim jest filtr sufitowy do lakierni posiadamy wszystkie warianty produktu bezpośrednio na naszym magazynie. Czas realizacji i wysyłki maty sufitowej z reguły nie przekracza kilku dni roboczych. Filtry sufitowy w wariancie pełnej rolki wysyłamy nawet tego samego dnia.

Jaki filtr sufitowy kupić?

Wychodząc naprzeciw potrzeb naszych Klientów w sklepie techniczne24.pl dostępne są dwa warianty zakupu filtra sufitowego

  • Filtr sufitowy rolka (40 m2) – rozwiązanie to jest najkorzystniejsze cenowo i sprawdza się w przypadku dużego zapotrzebowania na filtry do lakierni

  • Filtr sufitowy na metry – możliwość zakupu filtra sufitowego już od 1 metra bieżącego w opcji szerokości 100 i 200 cm. Ta metoda polecana jest do niewielkich kabin lub ścian lakierniczych.

Filtr sufitowy – cena

Mata sufitowa w naszym sklepie dostępna jest już od kwoty 44,8 zł brutto/1 metr. Cena filtra sufitowego do kabiny lakierniczej może różnić się w przypadku zakupów hurtowych. Oferujemy naszym Klientom atrakcyjne rabaty oraz korzystne warunki współpracy.

Jak zamówić filtr sufitowy do kabiny lakierniczej?

W celu zamówienia zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej lub kontaktu telefonicznego i mailowego. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania na temat filtrów do lakierni.

Shopping Cart
Scroll to Top