Filtry do lakierni

Nasz sklep znalazł uznanie swoich kontrahentów nie tylko jako producent i dostawca worków filtracyjnych. Zajmujemy się również dostarczaniem najwyższej jakości filtrów przeznaczonych do lakierni.

Filtry lakiernicze

W naszej ofercie znajdziecie Państwo filtry do ścian lakierniczych, filtry podłogowe i sufitowe wykorzystywane w niemal wszystkich polskich lakierniach.

Filltry kartonowe

filtry do lakierniZajmujemy się dystrybucją filtrów kartonowych Andreae oraz ich zamienników polskiej produkcji. Filtry labiryntowe wykorzystuje się miedzy innymi w lakierniach, automatach oraz kabinach natryskowych. Filtry harmonijkowe pozwalają na separację cząstek farby „na sucho”. Zastosowanie filtrów papierowych zmniejsza ryzyko zapłonu w przeciwieństwie do mat filtracyjnych. Główne zalety filtrów harmonijkowych to przede wszystkim wysoka wydajność filtracyjna, wielokrotnie większa zdolność chłonna cząsteczek farby, prosty montaż i demontaż filtra, bezproblemowa utylizacja oraz niskie koszty transportu.

W naszej ofercie znajdziecie Państw przede wszystkim zamienniki filtrów Andreae polskiej produkcji, które wyróżniają się znakomitą jakością oraz wykonaniem. Polskie zamienniki filtrów labiryntowych Andreae są dodatkowo wyposażone w specjalną tasiemkę, która zabezpiecza filtr kartonowy przed nadmiernym rozciąganiem. Filtry kartonowe do lakierni są dostępne w naszym sklepie w trzech szerokościach: 75, 90 i 100 cm. Powierzchnia filtracyjna każdego z rozmiarów wynosi 10 metrów kwadratowych.

Filtry podłogowe

Sklep techniczne24.pl posiada w swojej ofercie również profesjonalne filtry podłogowe przeznaczone do stosowania w kabinach lakierniczych. Biało-zielone maty typu PaintStop są gwarancją skutecznej filtracji cząstek lakieru. Stosując 3 calowe maty podłogowe możliwe jest osiągnięcie skuteczności filtracji na poziomie 97%. Maty PaintStop są wykonane z najwyższej jakości włókna szklanego o gramaturze 230 g/m2 i grubości 75 mm. Maty podłogowe są sprzedawane na rolki o szerokościach 0,5; 0,75 i 1 m. Długość rolki to zawsze 20 m . Filtry PaintStop 3” są dostępne w naszym sklepie pod tym adresem.

Filtry sufitowe

Naszym klientom oferujemy również najwyższej jakości filtry sufitowe. Filtry ostateczne są przeznaczone do stref przygotowawczych oraz kabin. Filtry są wyposażone w siatkę zabezpieczającą oraz są w całości impregnowane. Maty sufitowe są dostępne na zamówienie. Zachęcamy do kontaktu poprzez formularz w celu przedstawienia najświeższej oferty.

Shopping Cart
Scroll to Top