Filtry kartonowe harmonijkowe

W ofercie naszego sklepu techniczne24.pl znajdą Państwo profesjonalne filtry harmonijkowe, których głównym zastosowaniem jest dokładna filtracja cząsteczek lakieru. Ich labiryntowa budowa wymusza na filtrowanych elementach wielokrotny przepływ przez jego strukturę, co umożliwia uzyskanie bardzo wysokiego współczynnika wydajności filtracji sięgającego nawet 99%.

Jaki filtr harmonijkowy wybrać?

filtry kartonowe harmonijkoweSklep techniczne24.pl oferuje dwa warianty filtrów papierowych:

  • Filtr kartonowy Andreae
  • Filtr kartonowy Standard

Oba produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz zapewniają bardzo dużą skuteczność w przechwytywaniu lotnych cząsteczek lakieru. Oferowane przez nas filtry papierowe dostępne są trzech standardowych szerokościach: 75 cm, 90cm oraz 100cm. Dzięki zastosowaniu harmonijkowej budowy możliwe jest uzyskanie dużej powierzchni filtracyjnej, która dla każdej z szerokości wynosi 10 metrów kwadratowych. Długość filtrów plisowanych waha się w zależności od jego szerokości i wynosi od 10 do 13 metrów.

Filtry labiryntowe Standard wyposażone są dodatkowo w taśmę spinającą, dzięki której utrzymywane jest odpowiednie rozłożenie produktu i wyłożenie plis.

Gdzie stosuje się filtry kartonowe?

filtr kartonowy andreaFiltr harmonijkowy znaleźć można przede wszystkim w lakierniach, gdzie wykorzystywany jest jako wypełnienie ściany lakierniczej.

Filtry plisowane sprawdzają się nie tylko w przypadku profesjonalnych kabin lakierniczych spotykanych między innymi w zakładach blacharskich. Równie często można je spotkać w niewielkich ścianach lakierniczych. Swoje zastosowanie filtry kartonowe znajdują nie tylko w branży związanej z blacharstwem. Zakłady stolarskie, firmy zajmujące się produkcją mebli – tam również znaleźć można miejsca przeznaczone do lakierowania elementów wyposażone właśnie w ściany lakiernicze. Ich zadaniem jest wychwycenie i zatrzymanie lotnych cząstek np. lakieru.

Filtr kartonowy – cena

W celu zapoznania się z aktualnymi cenami i promocjami, którymi objęte są filtry harmonijkowe zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego techniczne24.pl. Znajdują się tam dokładne opisy produktów oraz szczegółowe zdjęcia prezentujące oferowane przez nas filtry kartonowe Andrea oraz filtry labiryntowe Standard.

Shopping Cart
Scroll to Top