Filtry Workowe

Sklep techniczne24 w swojej ofercie posiada przede wszystkim worki filtracyjne do filtrów workowych. Poza obejmami, wężami czy filtrami do lakierni specjalizujemy się w doradztwie i produkcji elementów filtracyjnych do różnego rodzaju filtrów workowych.

Worki do filtracji na wymiar

filtry workoweFiltry workowe to jedne z podstawowych, a jednocześnie najbardziej skutecznych urządzeń filtracyjnych. Do filtrów workowych zaliczamy zarówno małe, mobilne odpylacze stanowiskowe jak i duże jednostki z poziomym lub pionowym układem worków filtracyjnych. Wspomniane filtry workowe są przede wszystkim przeznaczone do filtracji suchych pyłów.

W ofercie sklepu techniczne24 znajdą Państwo worki filtracyjne do stanowiskowych filtrów workowych szyte na wymiar. Możemy wykonać dla Państw worek filtracyjny do filtra workowego o dowolnej średnicy i długości. Filtry workowe możemy również wyposażyć w worek filtracyjny o zwiększonej powierzchni filtracyjnej, dzięki czemu optymalizujemy wydajność filtra workowego.

Filtry workowe do urządzeń Schuko i Nestro

sposób mocowania worków filtracyjnych snapringW naszym sklepie znajdą Państw również filtry workowe do urządzeń Schuko i Nestro. Są to większe urządzenia filtracyjne wyposażone w filtry workowe. Filtry workowe do Schuko i Nestro w zależności od modelu są wykonywane z mocowaniem typu snap ring. Dzięki montażowi worka w płycie sitowej filtrów workowych mocowanie typu snap ring zapewnia łatwość montażu oraz szczelność urządzenia.

Dla naszych klientów wykonujemy również inne worki filtracyjne pasujące do filtrów workowych np. mocowane za pomocą sztywnych pierścieni lub uszczelek sznurkowych i gumowych.

Sklep techniczne24 oferuje również worki odpadowe, które w filtrach workowych pełnią rolę elementów zbiorczych na trociny lub inne odciągane przez filtr odpady.

Worki do filtracji mokrej

worki filtracyjne z ringiemKoleją ważną grupą filtrów workowych są filtry workowe do filtracji mokrej. W naszej ofercie znajdą Państwo filtry workowe przeznaczone do obudów filtracyjnych. Filtry workowe do filtracji mokrej są wykonywane z włóknin poliestrowych, polipropylenowych lub siatek filtracyjnych. W obudowach filtracyjnych do filtracji mokrej stosuje się zwykle standardowe filtry workowe w jednym z czterech rozmiarów. Dodatkowo rozróżniamy filtry workowe mocowane na sztywnych pierścieniach metalowych (ze stali nierdzewnej lub ocynkowanej) lub za pomocą pierścieni samo-doszczelniających (polilock) wykonanych z tworzywa sztucznego.

W ofercie sklepu techniczne24 znajdą Państwo filtry workowe do filtracji cieczy o efektywności od 1 do 200 mikronów (dla włóknin filtracyjnych) oraz od 1 do blisko 2000 mikronów (w przypadku siatek).

Filtry Workowe

W naszej ofercie znajdą Państwo worki filtracyjne do każdego filtra workowego. Poza bogatą bazą wiedzy na temat worków pasujących do konkretnych filtrów workowych realizujemy również indywidualne zamówienia oraz wykonujemy worki filtracyjne na podstawie przesłanych wzorów.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą sklepu techniczne24. Z nami z pewnością wybiorą Państwo właściwy worek do swoich flirtów workowych.

Shopping Cart
Scroll to Top