Obejma metalowa do worków filtracyjnych

Firma Techniczne24.pl poza bogatym asortymentem worków filtracyjnych zajmuje się również produkcją oraz dystrybucją metalowych obejm do worków filtracyjnych.

Do zastosowania w filtracji polecamy naszym klientom dwa rodzaje obejm metalowych:

  • Obejmy ślimakowe – przeznaczone do montażu worków filtracyjnych;
  • Metalowe obejmy sprężynowe – przeznaczone do szybkiego montażu i demontażu worków.

     

Obejma ślimakowa


Obejma ślimakowa jest przeznaczona przede wszystkim do worków filtracyjnych, które ściąga się rzadziej niż worki odpadowe. Ślimakowa obejma metalowa występuje w wersji nierdzewnej lub ocynkowanej. Rozpinana obejma metalowa pasuje do różnych zakresów średnic. Obejmy metalowe dokręcane na śrubę są polecane wszędzie tam, gdzie nie ma konieczności częstego odpinania worka lub węża.

Metalowe obejmy ze sprężyną


opaska zaciskowa do worków filtracyjnychTechniczne24.pl jest również producentem metalowych obejm ze sprężyną. Metalowa obejma sprężynowa to bardzo wygodny sposób na obsługę worków odpadowych, które w przeciwieństwie do worków filtracyjnych ściąga się często w celu ich opróżnienia. Metalowe obejmy na szybki montaż wykonujemy z mocnej taśmy stalowej. Obejmy metalowe są dodatkowo pokrywane koszulką termokurczliwą, która zabezpiecza worki przed przecinaniem przez metalową obejmę.

Obejmy metalowe na szybki montaż są wyposażone w mocną, podwójną sprężynę, która zapewnia odpowiedni stopień naprężenia metalowej obejmy. Klamra z cztero-stopniową regulacją pozwala na dopasowanie obejmy metalowej do wielu urządzeń.

Obejma metalowa jest wykonywana z taśmy stalowej o szerokości 13 mm, która zapewnia odpowiednią siłę naprężenia oraz pozwala na wprowadzenie taśmy do kanału worka odpadowego Techniczne24.pl.

Możliwość skracania i wydłużania obejm


opaska zaciskowa z klamrąDodatkową zaletą produkowanych przez nas obejm metalowych jest to, że są wykonywane z taśmy zagniatanej dzięki czemu nawet w przypadku pomyłki w pomiarze średnicy króćca klient może we własnym zakresie skrócić lub nieco wydłużyć obejmę metalową przez odwinięcie lub podwinięcie taśmy stalowej i zabezpieczenie obejmy za pomocą taśmy izolacyjnej.

Metalowe obejmy na szybkim montaż sprawdzą się doskonale zarówno z workami odpadowymi wielokrotnego użytku jak i workami foliowymi. Oba rodzaje znajdą Państwo w ofercie worki-24.pl oraz sklepu internetowego techniczne24.pl

W przypadku zamówienia obejmy metalowej wraz z workiem odpadowym z brezentu masz pewność, że obejmę metalową będzie można szybko wprowadzić do odpowiednio uszytego kanału montażowego w worku odpadowym. Tak zamontowana obejma pozwala odpinać worki odpadowe szybko i bezboleśnie co w połączeniu z uszami, w które wyposażone są nasze worki pozwoli na zaoszczędzenie cennego czasu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Worki-24.pl oraz sklepu Techniczne24.pl

Shopping Cart
Scroll to Top