Worki do odciągów – producenci

W sklepie Techniczne24.pl znajdą Państwo szeroki wybór wężów technicznych i akcesoriów do ich montażu, takich jak: worki do odciągów, opaski zaciskowe, węże do odciągów, filtry do lakierni, redukcje, kolana nastawne, trójniki, złącza czy zasuwy. Oferujemy najwyższej jakości produkty, które produkowane są w Polsce.

Producenci odciągów i urządzeń filtracyjnych

worki do odciągów producenci

Wśród naszych produktów ogromną popularnością cieszą się profesjonalne worki do odciągów trocin (zarówno górne jak i dolne), które szyjemy również na wymiar. Nasze worki do odciągów doskonale sprawdzą się do urządzeń takich firm jak: Holzmann, Holzing, Adamik, AcWord/Jaroma, Rema, Kogi, Walter, Areotech, Stolmat, Standrew, Cormak, Maktek, Bernardo, Hafen, Tywent czy Felder.

Worki filtracyjne szyte na wymiar

Oferowane przez nas worki do odciągów wykonywane są według najwyższych standardów, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu ich szczelność i prawidłowe działanie. Zdając sobie sprawę z różnic występujących miedzy poszczególnymi urządzeniami oferujemy szycie worków do odciągów na wymiar. Pozwala to na idealne dopasowanie worka do urządzenia i pełną szczelność.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań!

Shopping Cart
Scroll to Top