Worki do pochłaniaczy pyłu

Niezbędnym elementem wyposażenia każdego warsztatu jest pochłaniacz pyłu. Do prawidłowego działania tego rodzaju urządzenia niezbędne są worki, w których będą przechowywane zebrane odpady oraz takie, których zadaniem jest filtracja i odseparowanie pyłu od czystego powietrza.

Worki do pochłaniaczy pyłu – typy i rodzaje

Nasz sklep oferuje dwa rodzaje worków odpadowych do pochłaniaczy pyłu. Są to worki foliowe oraz materiałowe.

worki do pochłaniaczy pyłuWorki foliowe do pochłaniaczy pyłu wykonane są z wytrzymałej folii LDPE i służą przede wszystkim do zbiórki i składowania odpadów takich jak: trociny, pył czy inne resztek poprodukcyjnych. Półprzezroczysta folia umożliwia bieżącą kontrolę poziomu napełnienia worka. Foliowe worki do pochłaniaczy pyłu, które są najchętniej wybierane przez naszych Klientów dostępne są w następujących średnicach i długościach: 500×1200, 650×1400, 540×1400, 710×1350, 450×1200, a także grubościach: 0,10/0,12/0,15 mm.

Worki do pochłaniaczy pyłu wykonane z wytrzymałego brezentu to drugi rodzaj oferowanych przez nas worków odpadowych nazywanych także workami dolnymi.

Charakteryzują się one znacznie większą trwałością niż plastikowe. Dodatkowo posiadają one dodatkowe udogodnienia w postaci uchwytów do przenoszenia oraz kanału umożlwiającego wprowadzenie opaski zaciskowej.

Płócienne worki do pochłaniaczy pyłu szyte są z dużą precyzją, aby mogły służyć przez długi okres eksploatacji. Worki do pochłaniaczy pyłu pasują do urządzeń filtracyjnych takich producentów jak: Aerotech, Tywent, Rema, Kowent, Jaroma, Kogi, Felder, Schucko, Nestro, Stolmat, Acword, Adamik, Maktek, Bernardo, Holzman, Filtrowent, Rojek.

Worki do pochłaniaczy pyłu – cena i dostępność

Ceny worków foliowych do pochłaniaczy pyłu zaczynają się od 21 złotych. Worki foliowe do pochłaniaczy sprzedawane są w opakowaniach 10 lub 25 sztuk.

W przypadku worków materiałowych do pochłaniaczy pyłu ich ceny zaczynają się już od 38 złotych. Standardowy czas oczekiwania to około 5 dni roboczych, jednak najbardziej popularne rozmiary dostępne są od ręki z naszego magazynu.

Istnieje kilka, bardzo wygodnych sposobów składania zamówienia. Najszybszym, z możliwością opłacenia z góry, jest złożenie zamówienia przez naszą stronę internetową www.techniczne24.pl, gdzie oprócz worków znajdą Państwo wiele przydatnych produktów, które mogą być przydatne również w Państwa firmie.

Drugim ze sposobów jest złożenie zapytania/zamówienia przez adres mailowy biuro@techniczne24.pl. Nasze biuro obsługi skontaktuje się z Państwem i pomoże z doborem najlepszego rozwiązania.

Shopping Cart
Scroll to Top