Worki na wióry PCV

Worki na wióry PCV to nieodłączny element wyposażenia każdej produkcji. To właśnie w workach gromadzone są wióry PCV, które wytwarzane są w trakcie produkcji różnych produktów. Wióra te są w stanie skutecznie zanieczyścić miejsce pracy, a oprócz tego mogą doprowadzić do niebezpieczeństwa. Zatem ważne jest, by w odpowiedni sposób przygotować do pracy nie tylko siebie, ale też i swoje stanowisko.

worki na wióry pcvWorki na wióry PCV są nie tylko sposobem na magazynowanie odpadów powstałych podczas produkcji, ale również pozwalają na łatwe gromadzenie wiórów PCV i ewentualne przenoszenie. Warto pamiętać, że worki na wióry PCV mają różnorakie zastosowanie i nie są one przystosowane wyłącznie do takiego typu zdań. Równie dobrze worki na wióry PCV mogą być wykorzystane w np. stolarniach.

Worki na wióry PVC – zastosowanie

Worki na wióry PCV wykonane są z bardzo mocnego typu folii, jaką jest LDPE, która dedykowana jest do zastosowań magazynowo zbiorczych. Najlepszym wyborem, do przechowywania takiego typu wiórów będzie worek o grubości wynoszącej 0,15 mm. Gwarantuje wtedy ona o wiele dłuższy okres eksploatacji i dedykowana jest właśnie do pracy z elementami, które w łatwy sposób mogą wpływać na samą strukturę folii, co po pewnym czasie może doprowadzić do powstania dziury.

Worki na wióry PCV posiadają przeźroczyste, lekko szare wykończenie, dzięki czemu wiadomo, kiedy w worku na wióry kończy się miejsce do magazynowania.

Dostępność worków na wióry plastikowe

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę różnych worków na wióry PCV. By sprostać wyzwaniu klientów, prowadzimy sprzedaż w dwóch różnych opakowaniach – 10 i 25 sztuk, dlatego każdy z pewnością dobierze idealną ilość dla swoich potrzeb. Oprócz grubości 0,15 mm w naszej ofercie dostaną Państwo worki o mniejszych grubościach takich jak: 0,07/0,10/0,12 mm.

Cena i sposoby zamówienia

Worki na wióry PCV dostępne są w naszym sklepie internetowym, gdzie ich ceny zaczynają się od 21,16 zł za 10 sztuk, kończąc na 197,72 zł za komplet 25 sztuk. Uzależniona jest ona od wymiaru worków oraz wielkości opakowania.

Zamówienia można składać na wiele sposobów m.in. telefonicznie (pod numerem 720 807 036), mailowo (biuro@techniczne24.pl) lub bezpośrednio przez nasz sklep internetowy www.techniczne24.pl, gdzie dostępnych jest wiele rodzajów płatności, a także inne produkty, które mogą przydać się w Państwa zakładzie. Są to między innymi worki filtracyjne, opaski zaciskowe, redukcje i wiele innych. Miłym zaskoczeniem jest również możliwość otrzymania darmowej dostawy. Jedynym warunkiem, jaki trzeba spełnić, jest posiadanie wartości koszyka w wysokości 300 złotych.

Shopping Cart
Scroll to Top