Worki filtrujące

W ofercie sklepu Techniczne24 znajdą Państwo nie tylko złącza, węże i worki na odpady. Naszym klientom proponujemy również najwyższej jakości worki filtrujące przeznaczone do filtracji różnego rodzaju pyłów i cieczy.

Worki filtrujące marki Worki24 od kilku lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem naszych klientów. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów filtracyjnych nasi klienci otrzymują worki filtrujące, które pomagają zachować czystość i podnieść komfort pracy w zakładzie.

Worki filtrujące do odciągów trocin

producent-workow-filtracyjnych-techniczne24W ofercie sklepu techniczne24 znajdą Państwo między innymi worki filtrujące do odciągów trocin. Worki filtrujące wykonujemy zgodnie z wymiarami podanymi przez klienta. Dodatkowo nasz zespół chętnie doradzi w kwestii doboru odpowiednich worków filtrujących do najbardziej popularnych modeli odciągów. Mamy również możliwość zastosowania różnych gramatur materiałów filtracyjnych dzięki czemu dostosowujemy worki filtrujące do konkretnego rodzaju pyłów. Poza standardową ofertą możemy wykonać dla Państwa worki filtrujące o dowolnym kształcie czy rozmiarze.

Worki filtrujące o zwiększonej powierzchni filtracyjnej

Techniczne24 oferuje swoim klientom worki filtrujące o zwiększonej powierzchni filtracyjnej. Dzięki zastosowaniu czterech odnóg worki filtrujące pozwalają na zwiększenie powierzchni filtracyjnej, a przez to wydajności odciągu o około 60%. Worki filtrujące o zwiększonej powierzchni posiadają dużą średnicę przyłączeniową, od której odchodzą cztery odnogi filtrujące wyposażone w zawieszki.

Worki filtrujące do cieczy

worki-do-filtracji-mokrej-techniczne24ofercie sklepu znajda Państwo również szeroką gamę worków filtrujących do cieczy. Wykonujemy worki filtrujące z włóknin poliestrowych, polipropylenowych oraz siatek nylonowych. Podobnie jak worki filtrujące do pyłów worki filtrujące do cieczy są wykonywane z materiałów o różnych gramaturach (efektywnościach). Nasz zespół pomoże Państwu w wyborze odpowiedniej gramatury i zasugeruje jaki typ włókniny lub siatki wybrać. Worki filtrujące do cieczy wykonujemy w jednym z dwóch standardowych wykończeń: pierścieniem samo-doszczelniającym polilock lub pierścieniem stalowym. Mamy również możliwość wykonania dla Państwa worków filtrujących bez pierścieni mocujących lub w innym, dowolnie wybranym kształcie i rozmiarze.

Akcesoria do worków filtrujących

Sklep internetowy techniczne24 posiada również w sprzedaży duży wybór akcesoriów do worków filtrujących. Są to przede wszystkim opaski zaciskowe do worków filtrujących. W naszej ofecie poza klasycznymi rozpinanymi opaskami zaciskowymi do worków filtrujących posiadamy również opaski sprężynowe własnej produkcji, które ułatwiają szybki montaż i demontaż worków filtrujących na odciągu.

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sklepu techniczne24.pl dotyczącą worków filtrujących do odciągów oraz worków filtrujących do cieczy. Zamawiając nasze worki filtrujące dostają Państwo gwarancję najwyższej jakości za rozsądną cenę.

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem pod numerem telefonu 720 807 036 lub drogą mailową biuro@techniczne24.p. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania dot. Worków filtrujących.

Shopping Cart
Scroll to Top