Worki na pył

worki na pyłKażdy zakład produkcyjny doskonale zdaje sobie sprawę, że worki na pył są nieodłącznym elementem wyposażenia. Łatwe magazynowanie pyłu to nie tylko dbanie o komfort pracy, ale również o bezpieczeństwo.

Worki na pył – typy i rodzaje

Worki na pył dostępne są w wielu rozmiarach tak, by możliwe było dopasowanie ich do wszystkich modeli urządzeń filtracyjnych. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno worki foliowe, jak i te wykonane z dedykowanego materiału.

Worki foliowe na pył charakteryzują się solidnym wykonaniem, gdyż do ich produkcji wykorzystywana jest odporna folia typu LDPE. Najczęściej spotykane rozmiary tych worków to: 500×1200, 650×1400, 540×1400, 710×1350, 450×1200 o różnej grubości: 0,10/0,12/0,15 mm.

Materiałowe worki na pył produkowane są z wytrzymałego, nieprzepuszczalnego brezentu. Cechują się one większą odpornością na uszkodzenia mechaniczne od worków foliowych. Dodatkowo brezentowe worki na pył posiadają kanał na zamocowanie opaski zaciskowej, dzięki czemu są one w stanie utrzymać worek podczas pracy maszyny bez obawy o jego zsuwanie się. Materiałowe worki na pył szyte są z wysoką precyzją, tak by maksymalnie wydłużyć okres ich eksploatacji.

Worki na pył – sposób składania zamówień

worki filtracyjne na pyłDo Państwa dyspozycji przeznaczonych jest kilka, bardzo wygodnych sposobów składania zamówienia. Najszybszym, z możliwością opłacenia zamówienia z góry, jest opcja dokonania zamówienia przez nasz sklep internetowych www.techniczne24.pl, gdzie oprócz worków na pył znajdą Państwo wiele przydanych akcesoriów, które również mogą znaleźć zastosowanie w Państwa zakładzie produkcyjnym.

Drugim ze sposobów jest złożenie zapytania/zamówienia przez adres mailowy biuro@techniczne24.pl. Nasze biuro obsługi skontaktuje się z Państwem i pomoże w doborze najkorzystniejszego rozwiązania. Istnieje również możliwość kontaktu telefonicznego pod numerem 720 807 036.

Shopping Cart
Scroll to Top